Bizimle iletişim için


Butik Sakız Adası Turu

butik sakız adası turu

Butik Sakız Adası Turu  minimum 2 maksimum 12 katılımcı ile gerçekleştirilecektir.Butik turlarımız kış ve yaz döneminde değişik tarihlerde devam edecektir

Butik Sakız Adası Turu

6-7 Nisan 2019

139 €


Konforlu Ulaşım

Türkçe Rehberlik

Butik Sakız Adası Turu

6-7 Nisan 2019

Butik Sakız Adası Turu sizlerle Çeşme Ulusoy Limanı'na 100 mtr uzaklıkda bulunan Atlas Tur ofisimizde saat:08:00'de buluşmamız ile başlayacak.

Feribotumuz sabah saat: 09:00 'da hareket edecek .Seyahatimiz takribi 40 dk kadar sürecek.Adaya vardığımız zaman aracımıza eşyalarımızı bırakıp , şehir merkezini yürüyerek gezmeye başlayacağız. Sakız Adası Kalesi - Osmanlı Mezarlığı - Mecidiye Camii - Medrese - Hamam ve Sakız Adası çarşısı başlıca göreceğimiz yerler arasında olacak. Alış verişleriniz için sizlere serbest zaman tanıyacağız.

Öğle yemeği vakti yaklaşınca ise buluşup adanın kuzeyine doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde bulunan yeldeğirmenlerinde kısa bir mola...  Bu molanın ardından Lagada'ya giderek burada öğle yemeği molamızı veriyoruz.Lagada hem yerel halkın hem de adaya gelen bir çok turistin öğle veya akşam yemeklerinde tercih ettikleri yerlerden birisidir. Deniz ürünlerinin servis edildiği tavernalarda yemeğimizi yiyor ve dinleniyoruz.

Buradan sonra ise otelimize gidiyoruz .

Akşam saat: 21:00'de otelimizden aracımız ile ayrılıyor ve adanın en keyifli tavernasına gidiyoruz.Canlı Yunanca müzik eşliğinde gecenin tadını çıkartıyoruz.

Ertesi sabah kahvaltımızın ardından aracımıza valizlerimiz koyuyor ve güney ada turumuza başlıyoruz.Bu turumuzda sırasıyla Armolia - Pirgi - Mesta  Köylerini geziyoruz.Köylerde kısa kahve ve alışveriş molalarımız da oluyor.Öğle yemeği ise Emporios'da .İsteyen konuklarımız burada bulunan volkanik plajı da görebilirler.

Şehir merkezine dönüyor ve saat: 17:00 'deki feribotumuz ile Sakız Adası'ndan ayrılıyoruz.

Butik Sakız Adası Turu ?

Neden böyle bir tur düzenlemek istedik. Sizlere daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet verebilmek adına maksimum 12 yetişkin katılımcının alınacağı butik turumuzu düzenledik. Diğer turlardan farkı ise , katılımcı sayısının az olması. Bu şekilde sizlerle daha fazla zaman geçirip, sizlere daha iyi bir tur hizmeti sunmayı hedefliyoruz

butik sakız adası turu

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz ; 

  • Aegean Dream Otel'de 1 gece konaklama
  • Sabah Kahvaltısı ( Otel'de )
  • Feribot biletleri
  • Şehir tanıtım turu
  • Transferler
  • Kuzey Ada Turu ( Yeldeğirmenleri - Lagada )
  • Taverna ( Canlı Müzik - Limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler )
  • Güney Ada Turu
  • Türkçe rehberlik

Rezervasyon için : 

Bahadır Çimen


Tel & WhatsApp : 0553 678 4044

Tel & WhatsApp ( Yunanistan ) : 0030 6942676760

Bana yukarıda yazılı olan telefonlarımdan arayarak veya WhatsApp ile ulaşabilir ve Sakız Adası turlarımız hakında detaylı bilgi alabilirsiniz.2010 yılında bu yana düzenli olarak sadece Sakız Adası'na turlar düzenliyorum, bu yüzden siz misafirlerin ne  istediğini biliyor ve bütün turlarımı buna göre hazılıyorum

ATLAS TUR
Pine & Sun Seyahat Acentası
tursab logo
No: 2704

Atlas-Tur Turizm İşl. ve San. Tic. A.Ş

Hulusi Öztin CD No: 37 Çeşme - İzmir

0553 678 40 44

Bizi Arayın
Biz Neredeyiz