Yunanistan'da Kiralık Araba

Tatilinizin daha keyifli geçmesi için....

Yunan Adalarında Kiralık Araba

Sakız Adası Kiralık Araba

Sakız Adası / Kiralık Araba

Sakız Adası’nda ( Chios ) sizlere en yeni model arabalarımızla hizmet veriyoruz. Talep etmeniz durumunda aracınızı limanda size teslim ediyoruz.

Rezervasyon ve Bilgi
0232 712 7754
info@atlas-tur.com.tr

Adalarda Neden Araba Kiralamalıyım ?

Son yıllarda Türk turistlerin en çok ziyaret ettikleri yerler arasında Yunan Adaları var. Çeşme – Sakız Adası, Ayvalık – Midilli Adası, Kuşadası – Samos Adası, Bodrum –  Kos Adası bunlardan bazıları. Bu adalara konaklamalı veya günübirlik gidip gelebiliyorsunuz.

Gitmiş olduğunuz adayı gezmek için , düzenlenen turistik turlara katılabileceğiniz gibi, araba kiralayarak kendiniz de gezebilirsiniz. Malesef adaların içerisindeki şehir içi ulaşım çok kullanışlı değil. Bu yüzden bir çok Türk turist araba kiralamayı seçiyor.

Adalar size küçük görünse de, gitmek istediğiniz plajlara, köylere, şehir dışındaki otelinize gidip gelmede en kullanışlı ve ekonomik olanı araba kiralama olacaktır.

Fakat dikkat etmeniz gereken  noktalarda vardır. Kiraladığınız araba FULL KASKO olmuyor. Araca gelen herhangi bir zarar, kaza v.b durumlarda sizden bu hasarı ödemenizi isteyecekler. Araç kiralama sırasında sizden pasaport –  kredi kartı ve sürücü belgesi istenir. 

Kiralık Araba Fiyatları

Kiralık araç fiyatları ise arabanın markası, şase büyüklüğü, donanımı, motor gücü gibi kriterlere göre değişir. Turistik adalarda fiyatlar artmaktadır. Özelikle temmuz ve ağustos aylarında en yüksek seviyesine ulaşır. Bunun dışında Yunanistan ve Türkiye’deki kutlama, bayram gibi özel günlerde araç fiyatları gene en yüksek seviyesine ulaşır. Önerimiz böyle günlerde erken rezervasyon yapmanızdır.