sakız adası tur paketi
Anasayfa » Güncel Turlar » Ekonomik Sakız Adası Tur Paketi 1 Gece Konaklama + Feribot Biletleri

Ekonomik Sakız Adası Tur Paketi

1 Gece 2 Gün

Ekonomik Sakız Adası tur paketi 1 gece otel konaklama ve gidiş-dönüş feribot biletinden oluşuyor. Atlas-Tur olarak size en uygun otelleri sunuyor, adınıza rezervasyon işlemlerini güvenle yapıyoruz. Sakız Adası ekonomik tur paketi ve ayrıca  isteğiniz doğrultusunda sizlere ada içerisinde ekstra tur, kiralık araç gibi hizmetleri de veriyoruz.

Sakız Adası Tur Paketi

Sakız Adası tur paketi adaya kendisi gidip gezmek isteyen hatta daha önce adayı bir çok kere ziyaret etmiş misafirlerimiz için uygundur. Sizlere özel rehberlik hizmeti sunulmaz. Fakat ada içerisinde yapılan turlarımıza katılabilirsiniz. Talebiniz üzerine hem kiralık araba hem de taverna rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Şehir Merkezinde Konaklama

Bu paketimizde sizlere şehir merkezinde konaklama sunacağız. Seçmiş olduğumuz oteller ile uzun yıllardır çalışan seyahat acentesi olarak en doğru bilgiyle beraber önerilerimizi paylaşıyoruz. Önerdiğimiz otellerimiz ;

sakız adası ekonomik tur paketi ücreti
sakız adası ekonomik tur

Sakız Adası Tur Paketi ve Fazlası

Ekonomik Sakız Adası tur paketi alarak neler yapabilirsiniz ? 

Öncelikle acentemiz size oteliniz ile birlikte feribot biletlerinizi de sağlayacak. Şehir merkezinde seçmiş olduğunuz otelinize yürüyerek gidip yerleştikten sonra şehir merkezini keşfetmeye başlayabilirsiniz. Kordon boyunda bulunan modern kafeteryalarda Yunan kahvesinin tadını çıkarın. 

Yapacağınız küçük bir yürüyüş ile Osmanlıdan kalma eserleri de keşfedebilirsiniz. Şehir meydanında bulunan Mecidiye Camii , kale içerisinde bulunan mezarlık, eski medrese binası ile birlikte hamamı da görüp fotoğraflayabilirsiniz.

Ana Çarşı - Öğle Yemeği

Ana çarşıya giderek  burada aradığınız ürünleri bulabileceksiniz. Adaya özgü damla sakızı, damla sakızlı yerel ürünlerin satıldığı küçük işletmeleri mutlaka ziyaret edin. Reçeller, şarküteri ürünleri, yerel ouzo ve şarapların satıldığı bu işletmeleri çok seveceksiniz.

Öğle yemeğinizi şehir merkezinde deniz ürünlerinin servis edildiği işletmelerde yiyebilirsiniz. Bunun dışında pizza, hamburger, döner gibi yiyecekleri servis eden işletmeleri de kolayca bulmanız mümkün.

Taverna

Akşam ( Cumartesi ) isterseniz canlı Yunanca müzik yapan tavernaya giderek akşam yemeğinizi yiyebilir, eğlenebilirsiniz. Taverna rezervasyonunu sizin adınıza acentemiz yapabilirsiniz.

Güney Ada Turu veya Kiralık Araba

Büyük bir ada olan Sakız’ı gezmek için tura katılmalı veya araba kiralamalısınız. Eğer isterseniz düzenlediğimiz turlara katılarak Türkçe rehber eşliğinde gezebiliyorsunuz. Diğer seçenek ise kiraladığınız araç ile adayı gezmek olacaktır. Kiralık araba rezervasyonunu yapabiliriz. Size sadece aracınızı gidince teslim almak kalır.

Taverna
sakız adası taverna

Sadece cumartesi akşamları

Sakız Adası Ekonomik Tur Paketi Hizmeti - Ücretleri

Dahil Olan Hizmetler

Dahil Olmayan Hizmetler

Oteller ve Ücretler

  • DIANA OTEL € 100
  • CHANDRIS OTEL € 115

Tarihe Göre Tur Paketi Ücretleri

sakız adası chandris otel

Chandris Otel

Şehir merkezinde 4 yıldızlı adanın en büyük ve en iyi otelidir.

* Yukarıdaki fiyatlar 2 kişilik odada kişi başıdır. Feribot bileti dahildir.

* Katamaran bilet farkı + 5 €'dur

Diana Otel Sakız Adası

Diana Otel

2 Yıldızlı şehir merkezinde 56 odalı tipik bir şehir otelidir.

* Yukarıdaki fiyatlar 2 kişilik odada kişi başıdır. Feribot bileti dahildir.

* Katamaran bilet farkı + 5 €'dur

Küçük Uyarılar
sakız adası yel değirmenleri

Hakkımızda

Atlas-Tur çok uzun yıllardan beri sadece Yunanistan gemi biletleri satan ve Yunanistan’ın Sakız Adası’na ( Chios’a ) turlar düzenleyen yerel Tursab üyesi seyahat acentesidir….

 

İletişim

Sosyal Medya

İzmir ticaret odası
Deniz ticaret odası