Bizimle iletişim için


Sakız Adası Karnaval Turu Konaklamalı

sakız adası karnaval turu

Sakız Adası Karnaval Turu  2019 1 gece konaklamalı olarak 09 -10 Mart tarihlerinde yapılacaktır.

Sakız Adası Karnaval Turu 

109 €

sakız adası karnaval turu

Konaklamalı Turumuza Dahil Olan Hizmetlerimiz 

  • 4 Yıldızlı Otel'de 1 Gece Konaklama / Oda kahvaltı
  • Çeşme - Sakız Gemi Bileti
  • Otele Transfer
  • 1. Gün : Şehir Tanıtm Turu
  • 1. Gün : Güney Ada Turu
  • TAVERNA * Canlı Yunanca Müzik - *limitsiz alkollü-alkolsüz içecekler
  • 2. Gün : Karnaval Turu ( Thimiana Köy'üne )
  • Türkçe Rehberlik

Tur Programımız

1-GÜN : 09 Mart sabah saat : 08:00 Çeşme'de Atlas Tur ofisinde buluşuyoruz. Gerekli pasaport kontrellerinin ardından 09:00'da feribotumuz ile Sakız Adası'na doğru hareket ediyoruz.Kısa bir deniz yolculuğunun ardından adaya varıyoruz.Gümrük ve pasaport işlmelerinin ardından dışarıda bizleri bekleyen tur otobüsümüze valizlerimizi bırakıyor ve hep beraber kısa bir şehir turuna çıkıyoruz.

Bu turumuzda Sakız Adası Kalesi - Mecidiye Camii - Osmanlı Mezarlığı - Medrese ve Çarşıyı sizlere tanıtdıktan sonra ise kısa bir serbest zaman veriyoruz sizlere.

Daha sonra belirlediğimiz saatte buluşup Güney Ada Turu'na başlıyoruz . Bu turumuzda adanın güney bölümüne giderek Armolia - Pirgi - Mesta Köylerini geziyoruz.Ortaçağdan kalma bu köylerin içerisinde kısa alışveriş molalarımız da oluyor.Öğle yemeği molamızı ise deniz ürünlerinin servis edildiği Emporios'da veriyoruz. İsteyen konuklarımız burada bulunan Volkanik Plajı görebilir.

Turumuzun ardından otelimize dönüyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.

TAVERNA : Akşam saat:21:00 otel lobisinde buluşarak akşam yemeğimizi yiyeceğimiz tavernamıza gidiyoruz.Tavernamızda Canlı Yunanca Müzik oluyor.Yemeklerimiz fiks menü olarak her dört kişiye serpme olarak servis ediliyor.Tavernamızda yerel Ouzo-Şarap-Meşrubat-Su ücretsiz ve limitsiz olarak servis ediliyor 

2-GÜN : 10 Mart sabah kahvaltımızın ardından saat: 11:00'de otelimizden ayrılıyoruz ve karnavalın yapılacağı Thimiana Köy'üne gidiyoruz.Tur otobüsümüz bizleri köyün dışına bırakıyor,takribi 5 dakikalık kısa bir yürüyüşün ardından köyün içerisine ulaşıyoruz.

Karnavalın bitmesi ile birlikte belirlemiş olduğumuz saatte tur otobüsümüzde buluşarak,şehir merkezine dönüyoruz.Sizleri Sakız Adası'ndan uğurlamadan önce adanın sembollerinden birisi haline gelmiş olan yel değirmenlerine gidiyoruz ve burada kısa bir fotoğraf molamız oluyor.

Saat:16:00'da Sakız Adası gümrüğünde hazır bulunuyor ve 17:00'de hareket edecek olan feribotumuz ile Sakız Adası Karnaval Turu'nu sonlandırıyoruz.


Rezervasyon İçin : 

Bahadır Çimen


Tel & WhatsApp : 0553 678 4044

Tel & WhatsApp ( Yunanistan ) : 0030 6942676760

Bana yukarıda yazılı olan telefonlarımdan arayarak veya WhatsApp ile ulaşabilir ve Sakız Adası turlarımız hakında detaylı bilgi alabilirsiniz.2010 yılında bu yana düzenli olarak sadece Sakız Adası'na turlar düzenliyorum, bu yüzden siz misafirlerin ne  istediğini biliyor ve bütün turlarımı buna göre hazılıyorum

ATLAS TUR
Pine & Sun Seyahat Acentası
tursab logo
No: 2704

Atlas Tur Turizm İşl San ve Tic A.Ş

Hulusi Öztin CD No: 37 Çeşme - İzmir

0553 678 40 44

WhatsApp
Bizi Arayın
Biz Neredeyiz