Bizimle iletişim için


Holiday Studio Rooms

Sakız Adası konaklama paketimizi en ekonomik haliyle sizlere sunuyoruz

Şehir Merkezinde

Kış Sezonu 2018- 2019

sakız adası konaklama

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetlerimiz ; 

NOT: Bu işletmede sabah kahvaltı servisi yoktur. Ancak otele yakın kafelerde sabah kahvaltısı servisi yapılmaktadır.Ve hatta Türk Çayı içebileceğiniz işletmeler bile vardır

Sakız Adası Konaklama - Holiday Studio Rooms

Sakız Adası şehir merkezinde bulunan 9 odalı şirin bir oteldir.Odalarında standart olarak banyo - wi-fi -T.V. - klima - mini buzdolabı vardır.

Bulunduğu konum olarak Sakız Adası gümrüğüne sadece 5 dk yürüme mesafesindedir.Limandan çıkar çıkmaz otele ulaşmanız çok kolay olacaktır.Ana çarşıyla - sakız sahilinin tam ortasındadır.Merkezde gitmek istediğiniz her yer otelinize yürüme mesafesinde olacaktır.

Gece saat 21:00'de otelin dış kapısı kitlenir ve resepsiyon kapatılır.Size verilen anahtar ile istediğiniz zaman otele giriş yapabilirsiniz.Otelin çevresi ve iç kısımı güvenlik açısından( koridorlar ) video kamera ile izlenip kayda alınmaktadır.

Holiday Sudio Rooms'un fiyatları konaklanılan mevsime - Türkiye ve Yunanistan'daki resmi-dini kutlamaların yapıldığı günlere göre değişmektedir.

Bu paketimizin yanında ada içerisinde düzenlemiş olduğumuz turlara da katılabilirsiniz. Yada bir araba kiralayarak adayı gezmeye başlayabilirsiniz.Kiralık araba için bizlerden yardım alabilirsiniz

Daha detaylı bilgi için Atlas Tur ile iletişime geçebilirsiniz.Sizden gelecek talep üzerine acentamız bu işletmeye sizin adınıza rezervasyonunuzu gerçekleştirecektir.

Acentamız Sakız Adası'ndaki bütün oteller ile anlaşmalı olup çalışmaktadır. Sizlere daha bir çok otel seçeneği sunabiliz.

Diğer Sakız Adası Turlarımız

Günübirlik Sakız Adası Turu

Süper Ekonomik Paketimiz

Holiday Stsudio Otel Konaklamalı

FERİBOT BİLETİ DAHİL

Her Haftasonu Sakız Turu

1 Gece 2 Gün

2 Gün Boyunca Türkçe Rehberlik

ATLAS TUR
Pine & Sun Seyahat Acentası
tursab logo
No: 2704

Atlas-Tur Turizm İşl. ve San. Tic. A.Ş

Hulusi Öztin CD No: 37 Çeşme - İzmir

0553 678 40 44

Bizi Arayın
Biz Neredeyiz