Bizimle iletişim için


Holiday Studio Rooms

Şehir Merkezinde

Eylül Ayı

 

Sakız-Adası-Holiday-Studio-Rooms-Konaklama

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetlerimiz ; 

  • Holiday Studio Otel'de 1 gece konaklama
  • TURYOL Çeşme - Sakız Adası - Çeşme feribot biletleri

NOT: Bu işletmede sabah kahvaltı servisi yoktur. Ancak otele yakın kafelerde sabah kahvaltısı servisi yapılmaktadır.Ve hatta Türk Çayı içebileceğiniz işletmeler bile vardır

Sakız Adası Konaklama - Holiday Studio Rooms

Sakız Adası şehir merkezinde bulunan 9 odalı şirin bir oteldir.Odalarında standart olarak banyo - wi-fi -T.V. - klima - mini buzdolabı vardır. 

Bulunduğu konum olarak Sakız Adası gümrüğüne sadece 5 dk yürüme mesafesindedir.Limandan çıkar çıkmaz otele ulaşmanız çok kolay olacaktır.Ana çarşıyla - sakız sahilinin tam ortasındadır.Merkeze gitmek istediğiniz her yer otelinize yürüme mesafesinde olacaktır.

Gece saat 21:00'de otelin dış kapısı kitlenir ve resepsiyon kapatılır.Size verilen anahtar ile istediğiniz zaman otele giriş yapabilirsiniz.Otelin çevresi ve iç kısımı güvenlik açısından( koridorlar ) video kamera ile izlenip kayda alınmaktadır. 

Holiday Sudio Rooms'un fiyatları konaklanılan mevsime - Türkiye ve Yunanistan'daki resmi-dini kutlamaların yapıldığı günlere göre değişmektedir.

Daha detaylı bilgi için Atlas Tur ile iletişime geçebilirsiniz.Sizden gelecek talep üzerine acentamız bu işletmeye sizin adınıza rezervasyonunuzu gerçekleştirecektir

WhatsApp
Bizi Arayın
Biz Neredeyiz