Sakız Adası Tur Paketleri

sakız adası tur paketleri

Sakız Adası

Günübirlik ve Konaklamalı

Yılbaşı - Karnaval - Bayram Turları

Sakız Adası Tur Paketleri günübirlik ve konaklamalı turlarımızdan oluşmaktadır. Sizlere rehberli turlarımızı sunduğumuz gibi , eğer isterseniz sadece Sakız Adası Bileti ve Otel konaklama içeren paketlerimizi de sunuyoruz.

Güncel Sakız Adası (Chios ) Turlarımız

Günübirlik
Günübirlik Sakız Turu kış mevsiminde sadece cumartesi günleri yapılmaktadır. Bu turumuzda adanın en güzel köylerini gezeceksiniz.
20 €
1 Gece Konaklamalı
Konaklamalı Sakız Turu cumartesi çıkışlı olarak yapılır. Konaklama Chandris Otel'de. Akşam canlı müzikli Yunan tavernası.
89 €
Sakız Adası Karnaval Turu
Mostra Karnavalı turumuz 1 gece 2 gün olarak yapılacaktır. 29 Şubat Cumartesi sabah çıkış , 01 Mart pazar akşam dönüş
59 €

Ekonomik Paketlerimiz

Feribot bileti + Konaklama

Diana Otel
Diana Otel'de 1 gece konaklama ve Çeşme Sakız feribot biletleri dahildir.
59 €
Chandris Otel
Chandris Otel'de 1 gece konaklama ve Çeşme Sakız feribot biletleri dahildir.
69 €
Diğer Otellerimiz

Sakız Adası diğer adıyla CHIOS. Yunanistan’ın 5. büyük adası. Adada bulunan Sakız Ağaçlarından dolayı Osmanlı hüküm sürdüğü 350 yıl boyunca bu adayı Sakız Adası olarak isimlendirdi. Bir çok ülkeye damla sakızı buradan gönderiliyor ve adanın ana geçim kaynaklarından birisi.

Çeşme’den hareket eden feribotlarla Chios’a çok kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Deniz yolculuğu takribi 40 dakika kadar sürüyor. Çeşme Sakız Adası feribot biletlerinizi web sayfamız üzerinden temin edebilirsiniz. Günübirlik ve konaklamalı düzenlediğimiz rehberli turlara katılarak adayı bizim eşliğimizde gezebileceğiniz gibi Otel + Feribot bileti paketlerimiznden yararlanıp kendi tur programınızda oluşturabilirsiniz.

Yunanistan ve Yunan Adalarına seyahat için Shengen Vize istenmektedir. Yeşil pasaport sahipleri ise vizesiz seyahat edebilirler. Kapı Vizesi uyğulaması ise sadece yaz mevsiminde geçerli olmaktadır. Sakız Adası Kapı Vizesi hizmetini acentamızdan alabilirsiniz

Atlas-Tur olarak 2007 yılından buyana Sakız Adası / Chios 'a feribot biletleri satış acentalığı yapıyor ve turlar düzenliyoruz.