Sakız Adası Tur Paketlerimiz

Sayfa İçeriği
sakız adası tur paketleri

Sakız Adası Tur Paketleri

Günübirlik ve Konaklamalı

Yılbaşı - Karnaval - Bayram Turları

Sakız Adası Tur Paketleri günübirlik ve konaklamalı turlarımızdan oluşmaktadır. Sizlere rehberli turlarımızı sunduğumuz gibi , eğer isterseniz sadece Sakız Adası Bileti ve Otel konaklama içeren paketlerimizi de sunuyoruz.

Uygun Fiyatlı Sakız Adası Turlarımız

Uygun fiyatlarla sunmuş olduğumuz bütün turlarımız günceldir. Sizlere en iyi fiyatları ve hizmeti sunuyoruz.

Günübirlik Turumuz

Günübirlik Yunanistan Turu
45 €

Güney ada turumuzda en güzel ortaçağ köylerine gidiyoruz. Pirgi ve Mesta Köyleri ziyaretçiler tarafından görülmesi gereken başlıca yerlerden. Ayrıca sakız ağaçlarını yakından görme, dokunma şansını da yakalıyorsunuz.

Konaklamalı Turumuz

Adanın En İyi Otelinde Konaklama
89 €

1. gün şehir merkezini gezme ve Osmanlı’dan kalmış eserleri görme şansınız oluyor. Alışverişlerinizi yaparak yerel tavernalarda deniz ürünlerinin tadını çıkartıyorsunuz. 2. gün ise güzel bir ”Güney Ada Turu” sizleri bekliyor.

Karnaval Turumuz

Rezervasyon İçin İletişime Geçin
35 €
79 €
Günübirlik
Konaklamalı

Tarihi ortaçağ dönemine dayanan bu festivalde çok eğleneceksiniz. Her yıl düzenlenen Mostra Karnavalı bu yıl da çok renkli geçecek. Karnaval turumuza günübirlik veya konaklamalı olarak katılabilirsiniz.

Ekonomik Paketlerimiz

Konaklama + Feribot Bileti

Bu tur paketimizde sizlere seçmiş olduğunuz otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama ve Çeşme – Sakız Adası feribot biletini fiyatımıza dahil ediyoruz.

Chandris Otel

Şehir Merkezinde
65 €

Sakız Adası diğer adıyla CHIOS. Yunanistan’ın 5. büyük adası. Adada bulunan Sakız Ağaçlarından dolayı Osmanlı hüküm sürdüğü 350 yıl boyunca bu adayı Sakız Adası olarak isimlendirdi. Bir çok ülkeye damla sakızı buradan gönderiliyor ve adanın ana geçim kaynaklarından birisi.

Çeşme’den hareket eden feribotlarla Chios’a çok kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Deniz yolculuğu takribi 40 dakika kadar sürüyor. Çeşme Sakız Adası feribot biletlerinizi web sayfamız üzerinden temin edebilirsiniz. Günübirlik ve konaklamalı düzenlediğimiz rehberli turlara katılarak adayı bizim eşliğimizde gezebileceğiniz gibi Otel + Feribot bileti paketlerimiznden yararlanıp kendi tur programınızda oluşturabilirsiniz.

Yunanistan ve Yunan Adalarına seyahat için Shengen Vize istenmektedir. Yeşil pasaport sahipleri ise vizesiz seyahat edebilirler. Kapı Vizesi uyğulaması ise sadece yaz mevsiminde geçerli olmaktadır. Sakız Adası Gümrükte Vize ( Kapı Vizesi ) hizmetini acentamızdan alabilirsiniz

Atlas-Tur olarak 2007 yılından buyana Sakız Adası / Chios 'a feribot biletleri satış acentalığı yapıyor ve turlar düzenliyoruz.