Sakız Adası
Tur Paketlerimiz

Günübirlik ve Konaklamalı

Sayfa İçeriği

Sakız Adası Tur Paketleri

Günübirlik ve Konaklamalı

Yılbaşı - Karnaval - Bayram Turları

Sakız Adası Tur Paketleri günübirlik ve konaklamalı turlarımızdan oluşmaktadır. Sizlere uygun fiyatlı rehberli turlarımızı sunduğumuz gibi , eğer isterseniz sadece Sakız Adası Bileti ve Otel konaklama içeren paketlerimizi de sunuyoruz.

sakız adası turları

Uygun Fiyatlı Sakız Adası Turlarımız

Uygun fiyatlarla sunmuş olduğumuz bütün turlarımız günceldir. Sizlere en iyi fiyatları ve hizmeti sunuyoruz.

Sakız Adası
Paskalya Turu

Dünyada eşi benzeri olmayan bir gösteri

Günübirlik Turumuz

Günübirlik Yunanistan Turu
45 €

Her Cumartesi

Güney ada turumuzda en güzel ortaçağ köylerine gidiyoruz. Pirgi ve Mesta Köyleri ziyaretçiler tarafından görülmesi gereken başlıca yerlerden. Ayrıca sakız ağaçlarını yakından görme, dokunma şansını da yakalıyorsunuz.

Konaklamalı Turumuz

Adanın En İyi Otelinde Konaklama
99 €

Her Hafta Sonu Kesin Çıkış

1. gün şehir merkezini gezme ve Osmanlı’dan kalmış eserleri görme şansınız oluyor. Alışverişlerinizi yaparak yerel tavernalarda deniz ürünlerinin tadını çıkartıyorsunuz. 2. gün ise güzel bir ”Güney Ada Turu” sizleri bekliyor.

Karnaval Turumuz

Rezervasyon İçin İletişime Geçin
79 €

29 Şubat - 01 Mart

Tarihi ortaçağ dönemine dayanan bu festivalde çok eğleneceksiniz. Her yıl düzenlenen Mostra Karnavalı bu yıl da çok renkli geçecek. Karnaval turumuza günübirlik veya konaklamalı olarak katılabilirsiniz.

Ekonomik Paketlerimiz

Konaklama + Feribot Bileti

Bu tur paketimizde sizlere seçmiş olduğunuz otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama ve Çeşme – Sakız Adası feribot biletini fiyatımıza dahil ediyoruz.

Diana Otel

2/5
Şehir Merkezinde
55 €
Feribot Bileti Dahil

Chandris Otel

4/5
Şehir Merkezinde
65 €
Feribot Bileti Dahil

Aegean Dream

4/5
Merkeze 6 km
63 €
Feribot Bileti Dahil

Erytha Otel

4/5
Merkeze 6 km
63 €
Feribot Bileti Dahil

Sakız Adası diğer adıyla CHIOS. Yunanistan’ın 5. büyük adası. Adada bulunan Sakız Ağaçlarından dolayı Osmanlı hüküm sürdüğü 350 yıl boyunca bu adayı Sakız Adası olarak isimlendirdi. Bir çok ülkeye damla sakızı buradan gönderiliyor ve adanın ana geçim kaynaklarından birisi.

Çeşme’den hareket eden feribotlarla Chios’a çok kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Deniz yolculuğu takribi 40 dakika kadar sürüyor. Çeşme Sakız Adası feribot biletlerinizi web sayfamız üzerinden temin edebilirsiniz. Günübirlik ve konaklamalı düzenlediğimiz rehberli turlara katılarak adayı bizim eşliğimizde gezebileceğiniz gibi Otel + Feribot bileti paketlerimiznden yararlanıp kendi tur programınızda oluşturabilirsiniz.

Yunanistan ve Yunan Adalarına seyahat için Shengen Vize istenmektedir. Yeşil pasaport sahipleri ise vizesiz seyahat edebilirler. Kapı Vizesi uyğulaması ise sadece yaz mevsiminde geçerli olmaktadır. Sakız Adası Gümrükte Vize ( Kapı Vizesi ) hizmetini acentamızdan alabilirsiniz