Sakız Adası Agios İsidoros Şapeli
Anasayfa » Güncel Turlar » Sakız Adası Turları Günübirlik ve Konaklamalı

Sakız Adası Tur Paketleri

Siz değerli misafirlerimiz için yeni sezonda günübirlik ve konaklamalı özel Sakız Adası tur paketleri hazırladık. Sakız Adası Turları 2024 yılı boyunca günübirlik ve konaklamalı olarak devam edecek. En iyi hizmeti sizlere en ekonomik şekilde vermeye devam ediyoruz. 

Sakız Adası Turları 2024

2024 yılı içerisinde düzenli olarak yapacağımız Sakız Adası turlarımız

sakız adası turları 2024

Güncel Sakız Adası Turları

Mostra Karnavalı

Karnaval Turu

sakız adası karnaval turu mart 2024

195 €

25 €

115 €

Ramazan Bayramı Tur Paketlerimiz

Sakız Adası Ramazan Bayramı turumuz 2 gece 3 gün olarak 10 – 12 ve 12 – 14 nisan 2024 tarihlerinde aşağıda seçmiş olduğunuz otellerde konaklamalı olarak yapılacaktır.

210 €

240 €

250 €

Çeşme Çıkışlı Sakız Adası Turları

Yunanistan’ın Chios yani Sakız Adası’na düzenlenen turların çıkış noktası Çeşme olup,  ulaşım sadece buradan hareket eden feribotlarla mümkündür. Deniz seyahati takribi 20 dakika ile 45 dakika arasında seçilen gemiye göre değişmektedir.

Atlas-Tur olarak 15 yıldan uzun bir zamandır Çeşme çıkışlı Sakız Adası turları düzenliyoruz. Düzenlediğimiz turlarımız misafirlerimizle feribotların hareket ettiği Ulusoy Limanı’na 100 metre uzaklıktaki ofisimizde buluşmamızla başlıyor. Günübirlik veya konaklamalı düzenlenen turlarda Shengen Vize istenmektedir. Yeşil pasaport sahiplerinden ise vize istenmez.

Çeşme Sakız Adası arası takribi 9 deniz mili ( 15 km ) uzaklıkta olup düzenli feribot seferleri gerçekleştirilir. İsteyenler münferit bir şekilde feribot biletlerini acentemizden alarak da gidip- dönebilirler.

Sakız Adası'na Nasıl Gidilir ?

Sakız Adası’na ( Chios’a ) Çeşme’den gidiliyor. Bunun dışında Türkiye’den başka bir yerden feribot veya uçak ile gitmek mümkün değil. Seyahat edebilmeniz için geçerli Shengen Vizeniz olmalıdır. Yeşil pasaport sahiplerinden ise vize istenmez. Sakız Adası feribot seferleri ve biletleri için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Feribot hareket saatinden 1 saat önce kontrol noktasında hazır olarak bulunmalısınız. Gerekli kontrollerden geçtikten sonra seyahatinizi yapabilirsiniz. Düzenlemiş olduğumuz turlarımızda sizin seyahat belgelerinizi acentemiz kontrol etmektedir.

Günübirlik Turlar Var mı ?

Düzenlemiş olduğumuz günübirlik Sakız Adası turlarımıza katılarak aynı gün gidip – dönebilirsiniz. Sabah Çeşme’den feribotumuz hareket edecek, dönüşümüz ise akşam üstü olacaktır. Türkçe rehber eşliğinde düzenlemiş olduğumuz gezimiz ile adanın en ilginç köylerini görme şansınız da olur.

Münferit olarak feribot biletinizi acentemizden alarak aynı gün gidip –  dönmeniz mümkün.

Sakız Adası Turları Hakkında

Sakız Adası turları katılımı için seyahat belgeleriniz tam olmalıdır. Geçerli Shengen Vizesi veya Yeşil Pasaport. Turlarımız günübirlik ve konaklamalı olarak yapılmaktadır. Bunun dışında Yunanistan ve Türkiye’deki özel günlerde, kutlamalarda, bayramlarda 2 gece 3 gün süren turlarımız oluyor. Turlarımızın fiyatı vermiş olduğumuz hizmete göre değişiyor. Ekonomik tur paketlerimiz 1 gece otel konaklama + feribot biletinden oluşuyor. Bunun dışında daha kapsamlı Türkçe rehber eşliğinde gezilerimizin olduğu turları da web sayfamızda bulabilirsiniz

Günübirlik Sakız Adası Turları

Günübirlik Sakız Adası Turları özellikle aynı gün adaya gidip görülmesi gereken köylerin Türkçe rehber eşliğinde gezilmesiyle yapılır. Bunların içerisinde en çok talep gören Güney Ada Turumuzdur. Bu turumuzda sizlere feribot bileti + güney ada gezisini Türkçe rehber ile sunuyoruz. Gezeceğiniz başlıca yerler ise Armolia , Pirgi , Mesta ve Emborios oluyor. Ayrıca damla sakızı ağaçlarını da yakından görme şansı yakalıyorsunuz. Yazın her gün çıkışlı olarak kışın ise cumartesi ve pazar günleri yapılıyor.

Adanın diğer bölgelerine düzenlediğimiz Kuzey Ada – Batı Ada turları da oluyor. Katılımcı sayısına göre yapılma sıklığı değişiyor.

Hakkımızda

Atlas-Tur çok uzun yıllardan beri sadece Yunanistan gemi biletleri satan ve Yunanistan’ın Sakız Adası’na ( Chios’a ) turlar düzenleyen yerel Tursab üyesi seyahat acentesidir….

 

İletişim

Sosyal Medya

İzmir ticaret odası
Deniz ticaret odası