Yunan Adaları Feribot Bileti

Sakız - Midilli - Samos - Rodos - Kos
Feribot Biletleri
yunan adaları feribot bileti

Yunan Adaları Biletleri

Çeşme Sakız Adası Bileti

Turyol Sakız Adası Bileti

Turyol Sakız Adası Feribot Biletleri

Turyol Sakız Adası feribot biletini online olarak güvenle satın alabilirsiniz.

Ertürk Katamaran Bileti

Ertürk Lines Sakız Adası Katamaran biletini online olarak güvenle satın alabilirsiniz.

Sunrise Lines Bileti

Sunrise Lines Sakız Adası feribot biletini almak için lütfen acentamızı arayınız . 0232 712 7754 numaralı telefonumuzdan rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Ayvalık Midilli Adası Bileti

Turyol Midilli Bileti

Turyol Sakız Adası Feribot Biletleri

Turyol Midilli Adası feribot biletini online olarak güvenle satın alabilirsiniz.

Yunan Adaları Seferleri

Yunan Adalarına ulaşım Türkiye’den hareket eden feribotlarla yapılmaktadır. Türkiye’den Yunan Adaları seferleri ; Sakız Adası, Midilli Adası, Samos Adası, Rodos, Kos gibi yakın adalara yapılır. Adalara gitmek için biletinizi güvenilir ONLINE BİLET sistemimiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Yunan Adaları Feribot Seferleri

Yunan Adaları seferleri mevsime  göre değişmektedir. Adaların kendi içerisinde devamlı olarak gemiler ile bağlantısı bulunur. Ana liman ise Pire Limanı olarak bilinir. Pire Limanı’ndan bir çok adaya feribot seferi bulmanız ise mümkündür. Gitmek istediğiniz adaya, başka adaları basamak yaparak da ulaşabilirsiniz. Sefer yapan feribotlar, gemiler ise gidilen adaya göre değişmektedir. Yolcu taşıyan hızlı feribotlar, araç alabilen daha büyük gemiler olabilir.

yunan adaları seferleri

Yunan Adaları Feribot Bileti

Yunan Adaları feribot bileti almak için adalarda bulunan seyahat acentalarına gidebilirsiniz. Yunan Adaları biletleri Online olarak da satın alınabilir. Özellikle dikkat edilmesi gereken yaz mevsimi oluyor. Yoğunluk yüzünden istemiş olduğunuz tarihte bilet bulamayabilirsiniz. Bu yüzden biletiniz önceden satın almanız iyi olur.

Alınan biletlerin değiştirilmesi biraz sorun olabiliyor. Bilet iptali ise yapılamıyor.

yunan adaları biletleri

Yunan Adaları Turu

Yunan Adaları turu yapmak isteyenler acentamızı arayarak bilgi alabilirler. Düzenlemiş olduğumuz turlara katılarak Yunan Adalarını gezebilirsiniz. Mümferit olarak gezmek isteyenler için ise seyahat planı çıkartabiliriz. Feribot biletlerinizi size önceden ulaştırarak rezervasyonlarınızı kesinleştirmiş oluruz.

 

yunan adaları turu