Ertürk Sakız Adası Feribotu
Anasayfa » Feribot Biletleri » Ertürk Çeşme Sakız Adası Katamaran Hızlı Feribot Bileti

Ertürk Çeşme Sakız Adası Feribotları

Ertürk Sakız Adası bileti satış acentesi olarak uzun yıllardır siz değerli misafirlerimizin rezervasyonlarını güvenle yapıyoruz. Hattın en eski yerel firmalarından birisi olan Ertürk Sakız Adası feribotu ile 20 dakikada seyahat etmek için Ertürk KATAMARAN feribotunu tercih etmelisiniz. Ayrıca araç taşıyan gemileri ile de hizmet vermekte.

Ertürk Sakız Adası Bileti

Ertürk Sakız Adası bileti almak için acentemizi ATLAS-TUR ‘u arayabilirsiniz. Seyahat sabahı Çeşme’de Ulusoy Limanı’na 100 metre uzaklıkta bulunan acentemize geldiğinizde hızlı bir şekilde katamaran biletinizi kesiyor ve sizi yolcu ediyoruz. Bilette yazan hareket saatinden 1 saat önce limanda hazır olmalısınız.

ertürk sakız adası bileti

Ertürk Sakız Adası Bileti Ücretleri

Gidiş ( Tek Yön )

Gidiş - Dönüş

Ertürk Sakız Adası Bileti - Katamaran

Çeşme’den Sakız Adası’na hızlı ulaşım için KATAMARAN tercihiniz olabilir. Takribi 9 deniz mili ( 15 km ) yapılan bu deniz yolculuğunu 20 dakika gibi kısa bir sürede yapabilirsiniz. Feribot seferleri ve süreleri hava- deniz durumuna göre değişikli gösterebilir. Hızlı gemi ile adaya önce ulaşarak gümrükte oluşacak olan kalabalığa fazla takılmadan gümrük geçişini ilk yapan yolculardan olabilirsiniz.

Hızlı gemi bilet fiyatı diğer feribotlara göre değişiklik gösterebilir. ERTÜRK KATAMARAN gidiş – dönüş bilet fiyatı kişi başı 50 € ‘dur. Atlas-Tur’u arayarak sefer gün ve saatlerini öğrenebilirsiniz. Biletinizi satın almak için Çeşme’de bulunan acentemize gelebileceğiniz gibi telefon ile de biletinizi almanız mümkün.

Ertürk Feribotları

Katamaran

Ertürk katamaran bileti

Ertürk Katamaran ile yolculuğunuz sadece 20 dakika sürecek.

Yolcu & Arabalı Feribot

Yolcu ve arabalı feribotlar ile keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Ertürk Sakız Adası Bileti Alırken

Ertürk Sakız Adası bileti alırken lütfen aşağıdaki şartları yerine getirdiğinizden emin olun. Sakız Adası feribotları hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayınız…