Turyol sakız adası feribotu
Anasayfa » Feribot Biletleri » Turyol Çeşme Sakız Adası Yolcu ve Arabalı Feribot Biletleri

Turyol Çeşme Sakız Adası Feribotu

Turyol Çeşme Sakız Adası hattında uzun yıllardır hem yolcu hem de arabalı gemileri ile hizmet vermektedir. Bizi arayarak Turyol Sakız Adası bileti rezervasyonunuzu güvenle yaptırabilirsiniz.

Turyol Sakız Adası Bileti

Turyol Sakız Adası bileti gidiş- dönüş kişi başı 45 € ‘dur.  Araç fiyatları ise aracın büyüklüğüne göre değişmektedir. Biletinizi seyahatinizden önce Çeşme Ulusoy Limanı’na 100 mtr uzaklıkta bulunan Atlas-Tur‘a gelerek alabilirsiniz

Turyol sakız adası bileti

Turyol Sakız Adası Bileti Ücretleri

Gidiş ( Tek Yön )

Gidiş - Dönüş

Çeşme Sakız Adası Feribot Seferleri

Çeşme Sakız Adası feribot seferleri hem yazın  hem de kışın düzenli olarak yapılmaktadır. Takribi uzaklık 9 deniz mili ( 15 km ) olup seyahat süresi seçilen gemilere göre 30 dakika ile 45 dakika arasında değişmektedir.

Feribotlar sabah ve akşam düzenli sefer yaparlar. Türk misafirler daha çok sabah seferi ile adaya gidip akşam dönmektedirler. Günübirlik gidip gelmenin dışında ise bir sonraki gün veya sizin istediğiniz günde akşam sefer yapan gemilerle dönmeniz mümkündür.

Turyol hafta sonu olduğu gibi hafta içi de kışın düzenli olarak seferlerini gerçekleştirmektedir. Yolcular feribot hareket saatinden önce Check-In noktasında hazır olmalıdırlar. Arabalarıyla seyahat edenlerin ise 1,5 saat önce hazır olmaları istenir hafta sonu

Turyol Feribotları

Yolcu Feribotu

Turyol Çeşme Sakız Adası Feribotu

Turyol‘un en yeni ve modern yolcu gemileri seferlerini düzenli olarak yapmaktadır.

Yolcu & Arabalı Feribot

Turyol Sakız Adası arabalı feribot

Yolcu ve arabalı feribotlarla seyahatiniz artık çok kolay. Kendi arabanızla rahat bir yolculuk yapın.

Turyol Sakız Adası Bileti Alırken

Ertürk Sakız Adası bileti alırken lütfen aşağıdaki şartları yerine getirdiğinizden emin olun.

Turyol Sakız Adası Bileti Nasıl Alınır ?

Turyol Çeşme Sakız Adası ( Chios ) feribot biletini online olarak web sayfamız üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Bunun dışında Çeşme’de bulunan acentemiz Atlas-tur’u telefon ile arayarak veya acentemize gelerek biletinizi alabilirsiniz. Sakız Adası feribotları hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayınız…

Turyol Sakız Adası Bileti İptali

Önemli bir uyarı ise satın alınan biletler iptal edilemez. İptal edilmesi , yolcunun seyahatinden vazgeçmesi veya yapamaması durumunda bilet ücreti iade edilmez. Bu yüzden bilet almadan önce seyahat belgelerinizin eksiksiz ve tam olduğunun teyidi için bizi arayabilirsiniz.

Seyahatinizi ertelemeniz durumunda ise Turyol firma olarak biletinizi tekrar kullanmanız üzere 6 ay kadar açığa alıyor. Biletinizi 6 ay içerisinde kullanmamanız durumunda ise biletiniz iptal oluyor.