sakız adası yılbaşı turu
Anasayfa » Sakız Adası Turları » Sakız Adası Yılbaşı Turu
sakız adası yılbaşı turu yeni

Sakız Adası Yılbaşı Turu

Sakız Adası yılbaşı turu 2024 için
2 gece 3 gün olarak yapılacaktır

Sakız Adası
Yılbaşı Turu 2024

2024 Sakız Adası Yılbaşı Turu bu yıl şehir merkezinde bulunan otellerde 2 gece konaklamalı olarak yapılacaktır. Yılbaşı Sakız Adası turu çıkışımız 30 Aralık cumartesi sabahı Çeşme’den yapılacak.

Yılbaşı eğlencesi geleneksel bir Yunan Tavernasında Canlı Müzik eşliğinde olup fiks menü akşam yemeği ve limitsiz içecekler dahil bir servis konsepti olacaktır.

Sakız Adası Yılbaşı Turu Otellerimiz

Chandris Otel

260 €

Chandris Otel 4 yıldızlı ve şehir merkezinde

Diana Otel

185 €

Diana Otel 2 yıldızlı ve şehir merkezinde

Sakız Adası Yılbaşı Turu Programı

30 Aralık Cumartesi

Sakız Adası Yılbaşı turumuz 30 Aralık cumartesi sabahı saat 08:00’de Çeşme’de buluşmamız ile başlayacaktır. Check-In ve pasaport kontrollerinin ardından hızlı feribotumuz ile adaya hareket edeceğiz. Sakız Adası gümrüğündeki kontrollerin ardından bizi bekleyen tur otobüsümüze yerleşiyor ve yapacağımız Güney Ada turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda ilk durağımız Armolia oluyor. Sırasıyla Pirgi ve Mesta köylerinizi gezdikten sonra. Gezi rotamız üzerinde uygun bir yerde öğle yemeği molamızı veriyoruz.

Tur dönüşü yolumuzun üzerinde bulunan Alman süpermarketi olan LIDL ‘a uğruyoruz. Daha sonra otellerimize giderek odalarımıza yerleşiyoruz.

31 Aralık Pazar

Sakız Adası Yılbaşı Turu 2. gününde ise isteyen konuklarımız ile birlikte yürüyerek kehifli bir şehir tanırım turu yapacağız. Şehir içindeki bu gezimizde Osmanlı döneminden kalan yapıları göreceğiz. Yerel işletmeleri sizlere tanıtacağız. Bugünü ana çarşıyı gezerek yılbaşı alışverişlerinizi yapmanız için sizlere serbest gün olarak ayırıyoruz.

Akşam otellerimizin lobisinde buluşarak yılbaşı yemeğimizi yiyeceğimiz tavernamıza yürüyerek gidiyoruz.

Canlı Müzikli Taverna

Şehir merkezinde bulunan yerel tavernamıza yürüyerek gidiyor ve bizler için grup olarak ayrılmış olan masamıza oturuyoruz.

Servis fiks menü olarak yapılıyor. İçeceklerden ise Ouzo – Şarap – Meşrubat ve Su limitsiz olarak servis edilecek. 

01 Ocak Pazartesi

2024 yılının ilk sabahına Sakız Adası’ndaki otellerimizden merhaba diyoruz…

Otellerdeki sabah kahvaltınızın ardından dileyen konuklarımız düzenlemiş olduğumuz Kuzey – Batı Ada turumuza katılabilirler ( Ekstra ). Dileyen konuklarımız ise otel odalarında dinlenebilirler. Turumuzda Yel Değirmenleri – Nea Moni Manastırı – Anavathos ve Avgonima Köyünü geziyoruz. Gezimizi bitirip Sakız Adası gümrüğüne giderek pasaport kontrolünden geçip feribotumuza binerek Çeşme’ye doğru hareket ediyor ve Sakız Adası Yılbaşı turumuzu burada bitiriyor.

Sakız Adası Yılbaşı Turu Fiyatları

DIANA OTEL

CHANDRIS OTEL

AEGEAN DREAM OTEL

Dahil Olan Hizmetler

Dahil Olmayan Hizmetler