Sakız Adası Kapı Vizesi Resmi
Anasayfa » Vize » Yunanistan Sakız Adası Kapı Vizesi

Sakız Adası'na Kapı Vizesi İle Seyahat

Sakız Adası Kapı Vizesi 2024 yılı 01 Nisan tarihi ile başlamıştır. Verilecek olan Kapı Vizesi sadece Sakız Adası için geçerli olup tek girişli maksimum 7 gün için geçerli olacaktır.

Sakız Adası Kapı Vizesi Nasıl Alınıyor ?

Sakız Adası Kapı Vizesi nasıl alınıyor diye merak mı ediyorsunuz…. 

Kapı Vizesi almak kolay olduğu gibi aynı zamanda daha ekonomik bir vize türüdür. Bu giriş vizesini almak için sizden istenilen evrakları biz acentenize seyahat tarihinden 2 gün önce göndermelisiniz. Öncelikle evraklarınızı bizler inceliyor ve herhangi bir sorun olmaması durumunda adaya göndererek başvurunuzu yapıyoruz.

Gerekli evraklar Sakız Adası pasaport polisleri tarafından inceleniyor ve onay verilmesi durumunda ise seyahatinizi yapabiliyorsunuz. Vizeniz adaya vardığınız zaman oradaki pasaport polisleri tarafından size verilecek.

2024 Yılı Kapı Vizesi Uygulaması BAŞLAMIŞTIR

Sakız Adası Kapı Vizesi Başvurusu

Sakız Adası Kapı Vizesi

Sakız Adası Kapı Vizesi alarak seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize Shengen Vize olmayacaktır. Verilen vize 1 kere girişinize izin verilen ve sadece Yunanistan için geçerlidir. Vize süresi her yıl değişkenlik göstermekte. 

Alacağınız vize konaklayacağınız gün sayısı kadar olacak. Günübirlik seyahat ediyorsanız 1 günlük vize eğer konaklama var ise konaklayacağınız gün sayısı kadar olan süre vizenizde yazacaktır. Konaklama ödenmiş olarak belgelenmelidir. Vize süresinin bitiş tarihinde Yunanistan’dan çıkmamanız durumunda işlem yapılarak 600 € ceza alırsınız ve bir sonraki vize başvurularınızda reddedilir.

Sakız Adası’na giriş için alacağınız kapı vizesi ile diğer Shengen ülkelerine gidemezsiniz. Eğer seyahatiniz Sakız Adası ve diğer Yunan Adaları veya Atina olacaksa bu seyahatin bütün belgeleri ödenmiş olarak pasaport polisine sunulmalıdır.

Atlas-Tur Sakız Adası Kapı Vizesi alımında sadece aracılık yaparak sizin evraklarınızı Sakız Adası pasaport polisine ulaştırıp başvurunuzu yapmakla yükümlüdür. Doğabilecek RED veya uygulanacak olumsuz işlemlerden sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.

Sakız Adası Kapı Vizesi Evrakları Nelerdir ?

Sakız Adası Kapı Vizesi
Ücreti Ne Kadar ?

Yapmış olduğunuz vize başvurusunun onaylanmaması veya RED almanız durumunda doğacak zararlardan ATLAS-TUR sorumlu tutulamaz. Ayrıca ödemiş olduğunuz vize, bilet ve benzeri ücretler yanar ve geri iade edilmez. Başvuru yapan kişi bu şartları kabul etmiş sayılır.

Pasaport Uyarıları

Vize Evrakları Kargo Adresimiz

ATLAS-TUR

Atlas-Tur Musallah Mah. 1107 Sokak NO: 37 Çeşme - İzmir

Sakız Adası Kapı Vizesi Başvurusu

Sakız Adası Kapı Vizesi başvurusu için öncelikle yukarıda yazmış olduğumuz evrakları Atlas-Tur’a kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Daha sonra firmamız evraklarınızı inceleyecek ve herhangi bir eksiklik görürse size bildirip düzeltmenizi isteyecektir. Eğer şüpheli veya sahte evrak tespit etmemiz durumunda acentemiz sizin adınıza hiçbir şekilde başvuru yapmayacaktır. Bu durumda ise ödemiş olduğunuz vize, feribot bileti ve benzeri ücretler yanar, geri iadesi olmaz.

Vize başvuru formu yazan düğmeyi tıklayarak açılan formunuzu doldurup yazıcıdan çıktı aldıktan sonra en son sayfayı imzalayın.