Sakız Adası Bayram Turları 2023
Anasayfa » Güncel Turlar » Sakız Adası Kurban Bayramı Turları 2023

SAKIZ ADASI
KURBAN BAYRAMI TURLARI

2023 yılı içerisinde çok özel Sakız Adası Bayram Turları hazırladık. Güncel ve kesin çıkışlı Sakız Adası Kurban bayramı turlarımızın rezervasyonları başlamıştır. Acentemizi arayarak detaylı bilgi alabilir tur rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz

Tur Tarihleri

Sakız Adası Bayram Turları 2023

Kurban bayramı boyunca değişik tarihlerde 1 gece ve 2 gece 4 yıldızlı otellerde konaklamalı olarak gerçekleştirilecektir. Sakız Adası Kurban Bayramı turu paketlerimize ada içerisindeki bütün geziler dahil edilmiştir. Tur boyunca Atlas-Tur yetkilileri sizlerle birlikte olacak.

atlas-tur logo
sakız adası kurban bayramı turu ücreti

28 haziran çarşamba günü çıkışlı 2 gece 3 gün

Konaklama Karfas bölgesinde plaja sıfır Golden Sand Otel’de olacak. 

atlas-tur logo
kurban bayramı sakız adası turu

30 haziran cuma günü çıkışlı 2 gece 3 gün

Konaklama şehir merkezinde bulunan Chandris Otel’de olacak. 

atlas-tur logo
kurban bayramı turu sakız adası

01 temmuz cumartesi günü çıkışlı 1 gece 2 gün

Konaklama şehir merkezinde bulunan Chandris Otel’de olacak. 

Sakız Adası Bayram Turları Hakkında

Düzenlemiş olduğumuz Sakız Adası Kurban Bayramı turumuza dahil olan hizmetlerimiz turumuzun konaklama gün sayısına göre değişebiliyor. Fakat ister 1 gece ister 2 gece olsun ada içerisinde yapmış olduğumuz gezileri tur programımıza dahil ettik. Ayrıca tur boyunca Atlas-Tur yetkilileri sizlerle birlikte olup tur başlangıcından sonuna kadar Türkçe rehberlik hizmetiniz olacak. 

Tur Ücretine Dahil Olanlar

Ayrıca tur ücretine liman vergisi ile otellere ödenen şehir vergileri de dahil edilmiştir.

Tur ücretine yurt dışı çıkış harcı , öğle ve akşam yemekleri , oteldeki kişisel harcamalar , Yunanca canlı müzikli taverna yemeği dahil değildir.

Atlas-Tur Nerede ?

Kurban Bayramı Turu Rezervasyonu

Sakız Adası Kurban Bayramı turları katılımı için acentemiz Atlas-Tur ile direk olarak iletişime geçmeniz yeterlidir. Ofisimizi arayarak , WhatsApp üzerinden veya Instagram @cesmeatlastur mesaj göndererek bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Seyahat belgelerinizin tamam olması durumunda hızlı bir şekilde rezervasyonunuzu tamamlayacağız.

Ödeme ve Rezervasyon

Sakız Adası bayram turlarımızın ücreti peşin euro olarak hesaplanmıştır. Kesin rezervasyon için toplam tur bedelinin bir kısmı euro karşılığı TL olarak kaparo olarak talep edilir. Kalan tutar ise tur başlangıç günü Çeşme’de bulunan ofisimize ödenebilir.

Kaparosu alınmış rezervasyonlar kesinlik kazanır. Ön rezervasyonlar ise bir süre sonra geçerliliğini kaybeder.

Nereleri Gezeceksiniz

Bütün turlarımızda olduğu gibi düzenlemiş olduğumuz özel Sakız Adası bayram turlarımızda da en görülmesi gereken köylere gideceğiz. 63 tane köyden oluşan Sakız Adası Yunanistan’ın 5. büyük adası. bir veya iki günde bu adayı gezip görmek mümkün değil. Fakat düzenlemiş olduğumuz gezilerimizde en görülmesi gereken tarihi köylere gidiyoruz. Adanın güneyinde Pirgi , Mesta , Armolia , Emporios , Volkanik Plaj oluyor. Batıda ise Nea Moni Manastırı , Anavathos köyü , Avgonima gezdiğimiz yerler arasında. Kuzey bölgede ise Vrondatos , Tabakika , Daskalopetra , Lagada’yı geziyoruz. Daha burada yazamadığımız tur güzergahımız üzerinde bulunan bir çok yeri ise panoramik olarak görme şansınız oluyor.

Konaklanacak Otellerimiz

CHANDRIS OTEL 4*

30 haziran – 02 temmuz ile 01 – 02 temmuz tarihlerindeki Sakız Adası Kurban Bayramı turlarımızda konaklama 4 yıldızlı şehir merkezinde bulunan Chandris Otel’de olacak. Vermiş olduğumuz fiyat standart odalar için geçerlidir.

GOLDEN SAND OTEL 4*

28 – 30 haziran tarihlerinde 2 gece 3 gün olarak düzenleyeceğimiz Sakız Adası Kurban Bayramı turumuzda konaklama merkeze 7 km uzaklıkta Karfas plajına sıfır konumda bulunan 4 yıldızlı Golden Sand Otel’de deniz gören odalarda olacak.